Airwick Wax Melt Elekt.ohřívač vosku Vůně maminčina koláče

Kód: 33819
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
299 Kč –33 %
thumbnail (1)
299 Kč –33 % 199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

AIR WICK WAX MELT KOMPLET ELEKTRICKÝ OHŘÍVAČ VOSKU MAMINČIN KOLÁČ 33 G

Příjemnou atmosféru vám doma vykouzlí vůně čerstvě upečeného jablečného koláče plněného kořeněným jablkem, posypaného hnědým cukrem a podávaného s kopečkem vanilkové zmrzliny. Jednoduše zapojte elektrický ohřívač do zásuvky, zapněte kontrolní přepínač a do misky vložte vonný vosk. Jedna kostička vosku vydrží vonět až 20 hodin. Zvláště v zimních chladných večerech vám neustále měnící se vůně vytvoří skutečný životní zážitek. V balení najdete dvě voskové náplně, které jsou vhodné do obývacího pokoje, ložnice i dalších obytných místností. Nechte vůně prostoupit vaší domácností a relaxujte. Kolekce elektrických ohřívačů má v nabídce mnohé další vůně.

  • Elektrický ohřívač určený do zásuvky.
  • 2 vosky v balení.
  • Vůně maminčina koláče: pečená hruška, křehké těsto, vanilka.
  • Jediný vosk vydrží vonět až 20 hodin.
  • Vůně vytváří příjemnou atmosféru.
  • Kontrolní přepínač On/Off.

Elektrický ohřívač jednoduše zapojte do zásuvky a do nahřívací misky vhoďte jeden vonný vosk. Nikdy nevkládejte dva najednou. Nepřidávejte žádné jiné vonné látky ani vodu.

Při čištění nepoužívejte žádné brusné čistící prostředky ani nástroje, které by jej mohly nenávratně poškodit. Vosk jednoduše odstraníte pomocí vlhké houbičky s mýdlem. Dbejte vždy zvýšené opatrnosti a před prvním použitím si přečtěte příbalový leták.

  • Obsah balení: elektrický ohřívač vosku (2 části), 2 voskové náplně, kabel do zásuvky, leták.
  • Návod k použití: 

1. Přečtěte si leták s pokyny a dodržujte je. V nahřívací misce se vosk rozpustí a začne do vzduchu uvolňovat vůni. 2. Odlomte jednu tavnou dávku. Umístěte tavnou dávku vosku Air Wick do horní nahřívací misky ohřívače. Nepoužívejte více než jeden tavný vosk najednou. 3. Nepřidávejte vodu ani vonné oleje. Nevkládejte do vosku žádné předměty. 4. Pokud se vůně již neuvolňuje, vypněte zařízení a před přesunem nechte vosk zchladnout.

Chcete-li nahřívací misku vyčistit, vypněte ji ze zásuvky. Nechte nahřívací misku zchladnout. Vytlačte vosk z nahřívací misky. Je-li to nutné, použijte tupý dřevěný nebo pryžový nástroj. Nepoužívejte brusné čisticí prostředky ani nástroje, které by nahřívací misku mohly poškrábat. Vosk zlikvidujte v souladu s místními požadavky na likvidaci odpadu. Vosk nesplachujtedo kuchyňského dřezu ani toalety.

Potřebujete-li misku vyčistit, použijte teplou vlhkou houbičku s mýdlem nebo měkký hadřík. Při čištění jednotky nepoužívejte brusné čisticí prostředky. Nikdy neponořujte do vody. Otřete dosucha měkkým hadříkem. Nepřesunujte ani neukládejte, dokud je miska ještě horká. Elektronické zařízení recyklujte v souladu s místními nařízeními. Tento přístroj není určen k tomu, aby ho používaly osoby (včetně dětí) se sníženými fyzickými, senzorickými či duševními schopnostmi, případně s nedostatkem zkušeností a znalostí. Takové osoby ho mohou používat v případě, že jsou pod dohledem a dostaly ohledně používání přístroje pokyny od osoby, která zodpovídá za jejich bezpečnost. Děti by měly být pod dohledem, aby bylo zaručeno, že se s přístrojem nehrají. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek pouívat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

  • Varování: Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Používejte ochranné rukavice. Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při požití: Okamžitě volejte Toxikologické informační středisko/lékaře. 
  • Obsahuje: cinnamaldehyd, eugenol, benzyl-benzoát. Může vyvolat alergickou reakci.
; var seznam_itemId = "33819"; var seznam_pagetype = "offerdetail"; /* ]]> */