Akce Novinka Tip

Airwick Wax Melt NN 66g Radostné léto

33828
Neohodnoceno
  • 129 Kč 40 Kč –31 %
    73,55 Kč bez DPH
  • Skladem
89 Kč
Kategorie: AIRWICK VŮNĚ
 

Vneste si domů radostné léto s touto hravou a příjemnou vůní, která kombinuje čerstvé bílé květy, sladký meloun a jemné tóny vanilky.

  • Life Scents je první neustále se měnící vůně, která vytváří skutečný životní zážitek
  • Ideální do ložnice, obývacího pokoje a dalších obytných místností
  • Balení šesti voskových náplní
  • Každé balení vydrží až 120 hodin 

Provoňte vás domov bohatou, rozptýlenou vůní Air Wick® Wax Melts. Nechte dlouhotrvající vůni nenápadně a pomalu prostoupit vaší domácností.

Kolekce Air Wick Life Scents jako první přináší neustále se měnící vůni, která Váš domov naplní přívětivou atmosférou. 

Návod k použití:  1. Přečtěte si leták s pokyny a dodržujte je. V nahřívací misce se vosk rozpustí a začne do vzduchu uvolňovat vůni. 2. Odlomte jednu tavnou dávku. Umístěte tavnou dávku vosku Air Wick do horní nahřívací misky ohřívače. Nepoužívejte více než jeden tavný vosk najednou. 3. Nepřidávejte vodu ani vonné oleje. Nevkládejte do vosku žádné předměty. 4. Pokud se vůně již neuvolňuje, vypněte zařízení a před přesunem nechte vosk zchladnout.

Chcete-li nahřívací misku vyčistit, vypněte ji ze zásuvky. Nechte nahřívací misku zchladnout. Vytlačte vosk z nahřívací misky. Je-li to nutné, použijte tupý dřevěný nebo pryžový nástroj. Nepoužívejte brusné čisticí prostředky ani nástroje, které by nahřívací misku mohly poškrábat. Vosk zlikvidujte v souladu s místními požadavky na likvidaci odpadu. Vosk nesplachujtedo kuchyňského dřezu ani toalety.

Potřebujete-li misku vyčistit, použijte teplou vlhkou houbičku s mýdlem nebo měkký hadřík. Při čištění jednotky nepoužívejte brusné čisticí prostředky. Nikdy neponořujte do vody. Otřete dosucha měkkým hadříkem. Nepřesunujte ani neukládejte, dokud je miska ještě horká. Elektronické zařízení recyklujte v souladu s místními nařízeními.

Air Wick Wax Melts Life Scent Summer Delights - Radostné léto voskové náplně 66 g

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.